Miqtë e Luizit nxjerrin blof Lori Hoxhën: Motra e tij ndërroi emrin e llogarisë, s’e po mundohen t’u marrin para

Ndryshimi i Instagramit i Luiz Ejllit duket se fsheh diçka tjetër pas, e jo nuk janë familjarët. Anaid Kaloti, sqaroi sot në një video-live në ‘Tik Tok’ se pas ndryshimit të rrjetit social fshihet “Top Channel”. Ai u shpreh se e gjitha nisi pas hapjes së ‘Go fund me’, atëherë kur media nisi një rrugë … Read more

Olta dhe Kiara shkojnë “kokë më kokë” në televotim

Spektaklin e kaluar Nita kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”, që siç dihet në të ka dy zafe, një të bardh dhe një të zi. Zarfi i zi i jepte mundësinë Nitës të dërgonte në televotim dy çifte, duke qenë se banorët ishin ndarë dyshe-dyshe nga Keisi që ishte lidere e javës së kaluar, … Read more

Keisi surprizohet nga vëllai i saj i vogël

Në kuadër të ditës botërore të sindromës Doën, në shtëpinë e Big Brother hynë disa të rinj, të cilët u pritën me shumë ngrohtësi nga banorët. Ata qëndruan për disa çaste me banorët dhe u argëtuan me to me lojëra të ndryshme në shtëpi dhe jashtë në oborr. Ardhja e fëmijëve përloti Keisin pasi asaj … Read more

Nominimi Kiara vs Olta: Për kë do votonit ju?

Mes dysheve Qetsor – Kristi dhe Olta – Kiara, të përzgjedhura nga Nita me “Kutinë e Pandorës”, publiku zgjodhi të çojë dy të fundit në nominim. Njëra prej tyre do dalë të shtunën. Jemi kuriozë të dimë se cila mendoni se duhet të largohet dhe cila duhet të qëndrojë në shtëpi? Opsionet si: “Të dyja … Read more