Padashje mikrofonat ndezur/Një bisedë nën zë shton dyshimet për çiftin Kiara-Luiz

Mbrëmjen e djeshme,në Top-Channel është transmetuar puntata e dytë e “Post BBVIP2″. Në qendër të diskutimeve ka qenë historia e çiftit Kiara-Luiz-nga njohja,”shkëndijat” e para,debatet mes tyre deri te celebrimi. Finalistja Efi Dhedhes është pyetur nga Arbana Osmani se sa besonte te dashuria e tyre dhe Efi është përgjigjur që në fillim ka qenë skeptike,por … Read more

Dea Mishel tregon ‘gafën’ e radhës dhe kjo ishte epike

Dea Mishel tashmë njihet për ‘gafat’ që bën zakonisht dhe e radhës nuk kishte si të ishte ndryshe. Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother,Dea ka treguar se është një fanse e Shpat Dedës dhe muzikës së tij dhe një nga surprizat që Dea ka marrë ka qene dhe një performancë e Shpatit brenda shtëpisë. … Read more

“Të thyej këmbët unë”, nxehen gjaakrat mes burrave te “Shihemi në gjyq” : Je zero e gjysmak! (Video)

Ndërsa Toni përpiqet t’i sqarojë ndërmjetëses Eni Çobani problemin e tij, thotë se ka qenë Antonini problemi. Sipas tij, e ka pyetur inxhinierin nëse duhet paditur pala që i ka zënë pronën dhe ai i ka përmendur procedura të panjohura për të. Në këtë moment, Antonini lëviz nga vendi i tij, drejtohet tek tavolina e … Read more

Çudira/ Një fermer shkoi me kalë dhe gomar në një qendër votimi!

Me kalë dhe i shoqëruar nga një… gomar i vogël, kështu shkoi në qendrën votimit një fermer 50-vjeçar nga Greqia. Siç shkruan faqja argolikeseidhseis.gr, Aristides Tsirikos zgjodhi këtë mënyrë për të protestuar për situatën politike të krijuar në Greqi. Tsirikos shoqërohej me kalë nga dy vajza gjermane, të cilat ndodheshin në Greqi me pushime dhe … Read more

Shtatzënë për herë të parë? Luana Vjollca tregon barkun e rrumbullakosur (Video)

Prej vitesh Luana Vjollca është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçaj, lidhje të cilën janë përpjekur ta mbajnë larg syve të publikut duke u treguar shumë të rezervuar rreth jetës private.Hap më poshtë Iinkun rekI’amues dhe shiko PAMJET/F0T0-VlDE0 Mirëpo, vetëm së fundmi Luana ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa ka publikuar në … Read more